KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816546
nr 1581 6546
Eugen Ridderstolpe, Riddarhuset. Signerad. Olja på duk, 55x74 cm, oramad
Kondition: slitage, skador, skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:45:46
100 kr
200 kr
250 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr